Andrzejki
28.11.19r. dzieci z Ziętka i ich rodzice bawili się w przedszkolu na "Andrzejkach" - wieczorze czarów i magii. Pani Beatka wprowadziła wszystkich w magiczny nastrój przypominając tradycje andrzejkowe. Przedszkolaki dowiedziały się, jak powstaje cień oraz obejrzały teatrzyk cieni do bajki pt. "Czerwony Kapturek". Następnie Pani Agnieszka zaprosiła wszystkich obecnych do wesołej zabawy w kole przy muzyce. Dzieci i rodzice mieli również okazję sprawdzenia, co ich czeka w najbliższym czasie podczas różnych wróżb w formie zabawowej. Na zakończenie tradycyjnie każde dziecko pod opieką rodzica lało wosk przez dziurkę od klucza i sprawdzało, co powstało z wosku. Wszyscy świetnie się bawili i w dobrych humorach wrócili do domów.